TurkishArabicEnglishFrenchGermanItalian Russian Ukrainian

Bize Ulaşın

+90 501 083 45 95
Hakkımızda - Villa Konaklama | Güvenilir Villa Kiralama | Kiralık Villa ve Yazlık Villada Tatil Keyfi

Hakkımızda

Karaca Gayrimenkul Turizm İnş. San. Tic. ve Ltd. Şti. tescilli bir markadır. Firmamız A grubu TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Acente ünvanımız Karaca Gayrimenkul Turizm İnş. San. Tic. ve Ltd. Şti. 'dir. VS markamızın yurtiçindeki villa kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.villakonaklama.com internet sitesidir. Türkiye'nin birçok tatil yöresinden özenle seçilmiş, tatil amaçlı kiralık villa, daire, bungalov sunan sayfamız, 2018 yılından beri faaldir.

Acentemiz sadece yurtiçinde değil yurtdışında Orta Avrupa olmak üzere Rusya ve Azerbaycan dahil birçok ülkede faaliyet gösteren turizm acenteleri ile ortak çalışmaktadır ve ülkemize yabancı turist gelmesine vesile olmaktadır.

Karaca Gayrimenkul Turizm İnş. San. Tic. ve Ltd. Şti. merkez ofisi İstiklal Mahallesi Kavaklıdere Caddesi No: 1/9 Ümraniye / İSTANBUL - TÜRKİYE adresinde yer almaktadır. İletişim bilgilerimize yukarıdaki menüden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Karaca Gayrimenkul, sektörün ilki olarak, en geniş çalışma alanı ve ekibi ve özenle seçilmiş portföyüyle Türkiye'nin kurumsal, villa kiralama portalıdır.Misyonumuz

Karaca Gayrimenkul Turizm İnş. San. Tic. ve Ltd. Şti. Ege ve Akdeniz kıyılarından sadece özenle seçilmiş kaliteli tatil evlerini, misafirlerine sunmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi misafir memnuniyetini sağlayıp size unutulmaz bir ev tatili deneyimi yaşatmaktır, çünkü biz biliyoruz ki bir mutlu misafir on tane misafire bizi tavsiye edecektir. Firmamız, portföyünü genişletmek konusunda çok seçicidir ve sadece “sorunsuz” tatil evleri ve “sorunsuz” ev sahipleri ile birlikte çalışmaktadır.

Son söz

Artık hepimiz için bu yoğun iş ve hayat temposunda tatil yapmak bir ayrıcalıktan çok gereklilik haline gelmiştir. Bu değerli ve kısıtlı zamanınızı, ailenizle ve sevdiklerinizle eğlenceli ama aynı zamanda dinlendirici, bir evin rahatlığında yaşatmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bize nasıl bir tatil hayal ettiğinizi söyleyin, hayalinizi birlikte gerçekleştirelim !
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
  Rezervasyon